Bielenie zubov

Túžite po bielych zuboch ako z katalógu? Ak nemáte práve žiarivo biele zuby, vieme vám pomôcť! Profesionálne bielenie zubov je už zaužívaná a overená metóda ako sa dostať rýchlo k žiarivému úsmevu.

 

“Neškodí bielenie zubov sklovine?”

Nemusíte sa báť, bielenie zubov nie je škodlivé, pokiaľ ho vykonáva odborník s praxou. Pokiaľ máte poškodenú zubnú sklovinu alebo odhalené krčky, zuby sa najskôr ošetria a až potom je možné vykonať bielenie. Určite proces neskúšajte doma s neoverenými a nekvalitnými výrobkami.

 

Ak naozaj túžite po krásnom úsmeve, nezabúdajte na pravidelné preventívne prehliadky, pri ktorých sa môžete poradiť s odborníkom či vaše zuby nepotrebujú najskôr stomatologické ošetrenie alebo vás hneď objedná na bielenie zubov. Pretože je dôležité mať krásne a zdravé zuby!

Iba jeden zo štyroch ľudí
je spokojný so svojím úsmevom
a nič by na ňom nemenil

So službami stomatologickej ambulancie DentalPlus som nadmieru spokojná. Kritérium pri výbere zubného lekára bolo, aby zubár dokázal pochopiť bolesť pacienta a dokázal včasne a dôsledne ošetrovať môj zubný chrup. Keďže mám veľmi vysokú kazivosť zubov, návštevy u lekára boli takmer na každodennom programe. Avšak u pána doktora Miklátka sa moje očakávania naplnili. Ako odborník na mostíky, korunky a fazety mi navrhol to najvhodnejšie riešenie a ja som sa stala jeho spokojným zákazníkom. Jeho ľudský prístup a  samozrejme odborný prístup urýchlil opravu celého chrupu, pričom mi urobili aj opatrenia na prevenciu. Zubnú ambulanciu DentalPlus určite doporučím aj svojím známym.

Kamília Soláriková